Welcome
Hoş Geldiniz!!^_^<strong>KİPTASHABERCİTY</strong>.

Sitemizi Öncelikle Ziyaret Ettiğiniz İcin Teşekkürler. <a href="/profile.php?mode=register">ÜYE OLMAK İCİN BURAYA TIKLAYIN ---</a>

4 Etap abonelik

Esenyurt Konutları ile ilgili yazışmalar.

4 Etap abonelik

Mesajby rasi34 » 22 Eki 2008 22:44

iski ve igdası yaptırdım bedas a ise saat 9 gitmeme karsın 160 sıra numarası aldım saat 11.30 itibari ile 34 işlem yapılmıs sen 160 düsün kiptas işki ve igdas aboneligim oldugu icin dairemi teslim etti bedası daha sonra yaptıracam
rasi34

Mesajby mul2ti » 22 Eki 2008 23:29

Ben de bugün bir arkadaşa ancak yaptırtabildim. Sabah 7:30'da gitmiş olsanız belki öğleden sonraya işlem yapabiliyorsunuz.
Bedaş çok kötü çalışıyor. Evlerini teslim alan arkadaşlar taşınma planınız ne zaman?
mul2ti

TELEFON

Mesajby HİDA » 07 Kas 2008 13:29

TELEFON NAKLI IÇIN ŞEBEKE YOK DENİLDİ...BİR BİLGİNİZ VARMI
HİDA

Re: TELEFON

Mesajby ahmet » 07 Kas 2008 13:42

santral kurucaklar daha kurulmamıştır.. en az 2 ay

beyaz buyuk dolaplar site içersinde yoksa..2 ay enaz

HİDA yazdı:TELEFON NAKLI IÇIN ŞEBEKE YOK DENİLDİ...BİR BİLGİNİZ VARMI
ahmet
Site Admin

Re: 4 Etap abonelik

Mesajby SERKANB12 » 23 Ağu 2010 14:37

DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN LÜTFEN.....
Yeni açılan sitemizin ayakta tutumak adına,hergün en az bir kere giriş yapalım,lütfen
Size özel imkanlarıda barındıran,gündemden uzak kalmayan bir site

www.arnavutkoymaydani.com
www.arnavutkoykiptas.com
www.winandwincard.com
www.4greklam.com

İlginize teşekürler,
Sizin için haber niteliği taşıyan site içi veya dışı tüm etkinlikleri sitemizdede haberini yapabiliriz.
irtibat için
Serkan 0532 520 80 10
SERKANB12

Re: 4 Etap abonelik

Mesajby southerly » 29 Tem 2012 13:36

Arkadaşlar merhaba; Bu cuma bir daire satın aldım. Elektrik,doğalgaz ve iski aboneliklerinin devri ile verilen çelişkili bilgilerden ötürü kafam karıştı. Emlakçı ilk mal sahiplerinin kurulum yapılırken abonmanlık bedellerini toplu olarak yönetime ödediğini , mal sahibinden daireyi devralan yeni malikin bir bedel ödemeyeceğini söyledi. Ancak mal sahibinin kiptaşta çalışan bir yakını beni aradı; abonmanlıkların devir işinin uzun ve zahmetli olduğunu, vekalet vermem halinde devir yapmadan direk sizin üzerinizden yeni abonmanlık olusturalım şu kadar lira tutar - araştırdım söz konusu rakam ilk malikin kurulum yapılırken yönetime verdiği toplu para miktarı kadar :) - vs. falan dedi. Hafta sonuna denk gelmesi ve işlerim nedeniyle yönetimle görüşemedim.BU konuyla ilgili emlakçı ile yaptığım ikinci görüşmede lafı biraz eveliyp geveledi. Bana sanki sıfırdan benim üzerime abonmanlık yapmak laflarıyla evi ayrı abonmanlıkları ayrı devredip bir kuzudan iki post çıkarmaya çalışıyolar gibi geldi.Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.
southerly

Return to Esenyurt 4 Etap Konutları